Gouda - Kabelladder - KABELLADDER H40 B300
Brutoprijs
281,87
Gouda - Kabelladder - KABELLADDER H40 B300
Ons artikelnummer
1250509
Artikelnummer fabrikant
44005404
Type nummer
KABELLADDER H40 B300
EAN-code
8719972062986
Breedte
300 mm
Hoogte
40 mm
Lengte
3000 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Oppervlaktebescherming
Overig
Productomschrijving
44005.404 KABELLADDER B300 3M STREAMLINE H40 RVS304 3MTR
Streamline MK, Kabelladder, Met Koppelgaten, Hoogte 40mm, Breedte 300mm, Sportafstand Hart op Hart 250mm, Lengte 3meter, Materiaal Roestvast staal 304 / BS 304 S 15 / WL Norm 1.4301
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1250509 |
| Artikelnummer fabrikant | 44005404 |
| EAN-code | 8719972062986 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelladder |
| Merk | Gouda |
| Serie | |
| Type nummer | KABELLADDER H40 B300 |
| Omschrijving | STRE MK 40.300 RVS304 Kabelladder h.o.h.250 L3m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| Uitvoering zijligger | Buisvorm (gesloten) |
| Zijperforatie | Nee |
| Uitvoeringsvorm sport | Buisvorm (gesloten) |
| Bevestiging sport | Overig |
| Sportafstand hart/hart | 250 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,76 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 0,3 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 281,87 per 1 st |
Artikel bevat 3 m