Gouda - Kabelladder - 56053634
Ons artikelnummer
3367439
Artikelnummer fabrikant
56053634
Type nummer
56053634
EAN-code
8719972073418
Breedte
300 mm
Hoogte
60 mm
Lengte
3000 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Oppervlaktebescherming
Overig
Productomschrijving
56053634 KABELLADDER RVS304 H60 B300 LENGTE 3M HOH 150MM
Resist, Kabelladder, Hoogte 60mm, Breedte 300mm, Lengte 3meter, Sportafstand Hart op Hart 150mm, Materiaal Roestvast staal 304 / BS 304 S 15 / WL Norm 1.4301
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3367439 |
| Artikelnummer fabrikant | 56053634 |
| EAN-code | 8719972073418 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelladder |
| Merk | Gouda |
| Serie | |
| Type nummer | 56053634 |
| Omschrijving | Resist 60.300 RVS304 Kabelladder h.o.h.150 L3m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Breedte | 300 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| Uitvoering zijligger | Profiel (open vorm) |
| Zijperforatie | Ja |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Bevestiging sport | Gepopt |
| Nuttige doorsnede | 10544 mm² |
| Sportafstand hart/hart | 150 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Gewicht | 3.289 kg/m |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | 550 N/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 3 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,85 kg |
| Afmeting verpakking | 3 x 0,3 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 317,31 per 1 st |
Artikel bevat 3 m