Gira - Dimactor bussysteem - Funk Dimmakt.1f Mini eNet
Brutoprijs
156,45
Gira - Dimactor bussysteem - Funk Dimmakt.1f Mini eNet
Ons artikelnummer
2424645
Artikelnummer fabrikant
542000
Type nummer
Funk Dimmakt.1f Mini eNet
EAN-code
4010337774143
Bussysteem KNX
Nee
Bussysteem KNX-RF (radiofrequent)
Nee
Bussysteem radiofrequent
Ja
Bussysteem LON
Nee
Bussysteem Powerline
Nee
Productomschrijving
542000 DR.L. DIMACTOR MINI 20-250{~GESCHUETZTESGIRA ENET
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Dimactor bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2424645 |
| Artikelnummer fabrikant | 542000 |
| EAN-code | 4010337774143 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dimactor bussysteem |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Funk Dimmakt.1f Mini eNet |
| Omschrijving | dr.l.dimact. 1-v Mini 20-250 VA Gira eNet |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Bussysteem KNX | Nee |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | eNet |
| Model | Dimactor |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Busaansluiting incl. | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Manuele bediening | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal uitgangen | 1 |
| Uitgangsvermogen | 250 - 250 W |
| Volgdimmer toepasbaar | Nee |
| Type belasting | Universeel |
| Spanning | 230 - 230 V |
| Parallel bedrijf mogelijk | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. schakelvermogen LED | 70 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 54 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,079 x 0,088 x 0,058 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 156,45 per 1 st |
Artikel bevat 1 st