Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 5f ZwRa.AN EvOp DBR
Brutoprijs
114,59
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 5f ZwRa.AN EvOp DBR
Ons artikelnummer
2421086
Artikelnummer fabrikant
021513
Type nummer
Abd.rahmen 5f ZwRa.AN EvOp DBR
EAN-code
4010337003137
Aantal eenheden
5
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
5
Aantal eenheden verticaal
5
Breedte
375 mm
Productomschrijving
021513 AFDEKRAAM 5-VOUDIG VOOR ANTRACIET GIRA EVENT OPAQUE DONKERBRUIN
Afdekraam Gira Event Opaque donkerbruin met overgangsafdekraam antraciet 5-voudig Kenmerken: - Breukvast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2421086 |
| Artikelnummer fabrikant | 021513 |
| EAN-code | 4010337003137 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 5f ZwRa.AN EvOp DBR |
| Omschrijving | afd.r. 5-v overgangsafd.r. AN Gira Event Opaque donkerbruin |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 5 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 5 |
| Aantal eenheden verticaal | 5 |
| Breedte | 375 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Bruin |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 90.1 mm |
| Diepte | 11.29 mm |
| Inbouwbreedte | 56 mm |
| Inbouwhoogte | 56 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,148 kg |
| Afmeting verpakking | 0,38 x 0,095 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 114,59 per 1 st |
Artikel bevat 1 st