Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 5f FL RW
Brutoprijs
68,20
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 5f FL RW
Ons artikelnummer
2994801
Artikelnummer fabrikant
0215112
Type nummer
Abd.rahmen 5f FL RW
EAN-code
4010337044079
Aantal eenheden
5
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
5
Aantal eenheden verticaal
5
Breedte
377 mm
Productomschrijving
0215112:AFDEKRAAM 5-V ZWG F100 GIRA F100 GIRA
Afdekraam Gira F100 zuiver wit glanzend 5-voudig Kenmerken: - Breukvast. Aanwijzingen : - In combinatie met afdichtflens ook geschikt voor installatie spatwaterdicht inbouw IP44.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2994801 |
| Artikelnummer fabrikant | 0215112 |
| EAN-code | 4010337044079 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 5f FL RW |
| Omschrijving | afd.r. 5-v Gira F100 z.wit |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 5 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 5 |
| Aantal eenheden verticaal | 5 |
| Breedte | 377 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 83.29 mm |
| Diepte | 10.55 mm |
| Inbouwbreedte | 56.02 mm |
| Inbouwhoogte | 56.02 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,101 kg |
| Afmeting verpakking | 0,38 x 0,095 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 68,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st