Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 5f E3 SdAn
Brutoprijs
140,35
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 5f E3 SdAn
Ons artikelnummer
2421130
Artikelnummer fabrikant
0215427
Type nummer
Abd.rahmen 5f E3 SdAn
EAN-code
4010337024613
Aantal eenheden
5
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
5
Aantal eenheden verticaal
5
Breedte
376 mm
Productomschrijving
0215427 AFDEKRAAM 5V GIRA E3 ZAND/ANTRACIET
Afdekraam Gira E3 zand Soft-Touch met draagframe antraciet 5-voudig Kenmerken: - Breukvast. Aanwijzingen : - NCS-waarde: verg. NCS S 2005-Y20R
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2421130 |
| Artikelnummer fabrikant | 0215427 |
| EAN-code | 4010337024613 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 5f E3 SdAn |
| Omschrijving | afd.r. 5-v Gira E3 zand/antraciet |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 5 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 5 |
| Aantal eenheden verticaal | 5 |
| Breedte | 376 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 91.58 mm |
| Diepte | 9.77 mm |
| Inbouwbreedte | 56.19 mm |
| Inbouwhoogte | 56.19 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,148 kg |
| Afmeting verpakking | 0,38 x 0,095 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 140,35 per 1 st |
Artikel bevat 1 st