Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f ZwRa.CW EvKl BR
Brutoprijs
72,92
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f ZwRa.CW EvKl BR
Ons artikelnummer
2421053
Artikelnummer fabrikant
0214761
Type nummer
Abd.rahmen 4f ZwRa.CW EvKl BR
EAN-code
4010337069324
Aantal eenheden
4
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
4
Aantal eenheden verticaal
4
Breedte
303 mm
Productomschrijving
0214761 AFDEKRAAM 4-VOUDIG VOOR CRÈME WIT GIRA EVENT CLEAR BRUIN
Afdekraam Gira Event Clear bruin met overgangsafdekraam crème wit glanzend 4-voudig Kenmerken: - Breukvast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2421053 |
| Artikelnummer fabrikant | 0214761 |
| EAN-code | 4010337069324 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 4f ZwRa.CW EvKl BR |
| Omschrijving | afd.r. 4-v overgangsafd.r. CW Gira Event Clear bruin |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 4 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Aantal eenheden verticaal | 4 |
| Breedte | 303 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Bruin |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 89.88 mm |
| Diepte | 11.29 mm |
| Inbouwbreedte | 55.95 mm |
| Inbouwhoogte | 55.95 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,105 kg |
| Afmeting verpakking | 0,31 x 0,095 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 72,92 per 1 st |
Artikel bevat 1 st