Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f flach E2 RW
Brutoprijs
48,17
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f flach E2 RW
Ons artikelnummer
2491063
Artikelnummer fabrikant
0214295
Type nummer
Abd.rahmen 4f flach E2 RW
EAN-code
4010337022268
Aantal eenheden
4
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
4
Aantal eenheden verticaal
4
Breedte
294 mm
Productomschrijving
0214295 AFDEKRAAM 4-VOUDIG VLAKKE MONTAGEWIJZE GIRA E2 ZUIVER WIT
Afdekraam Gira E2 voor de vlakke inbouw zuiver wit glanzend 4-voudig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2491063 |
| Artikelnummer fabrikant | 0214295 |
| EAN-code | 4010337022268 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 4f flach E2 RW |
| Omschrijving | afd.r. 4-v vlak Gira E2 z.wit |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 4 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Aantal eenheden verticaal | 4 |
| Breedte | 294 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 87.66 mm |
| Diepte | 3.54 mm |
| Inbouwbreedte | 56 mm |
| Inbouwhoogte | 56 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,083 kg |
| Afmeting verpakking | 0,31 x 0,095 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,17 per 1 st |
Artikel bevat 1 st