Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f Espr. LMxDb
Brutoprijs
233,68
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f Espr. LMxDb
Ons artikelnummer
2420970
Artikelnummer fabrikant
0214223
Type nummer
Abd.rahmen 4f Espr. LMxDb
EAN-code
4010337015963
Aantal eenheden
4
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
4
Aantal eenheden verticaal
4
Breedte
307 mm
Productomschrijving
0214223 AFDEKRAAM 4V GIRA ESPRIT LIN.MPLX. BRUIN
Afdekraam Gira Esprit linoleum-multiplex donkerbruin 4-voudig Aanwijzingen : - Natuurproduct. Kleurafwijkingen zijn mogelijk. - NCS-waarde: verg. NCS S 8005-Y80R
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2420970 |
| Artikelnummer fabrikant | 0214223 |
| EAN-code | 4010337015963 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 4f Espr. LMxDb |
| Omschrijving | afd.r. 4-v Gira Esprit lin.mpx.donkerbruin |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 4 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Aantal eenheden verticaal | 4 |
| Breedte | 307 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 95.03 mm |
| Diepte | 6.15 mm |
| Inbouwbreedte | 56.53 mm |
| Inbouwhoogte | 56.5 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,165 kg |
| Afmeting verpakking | 0,313 x 0,102 x 0,016 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 233,68 per 1 st |
Artikel bevat 1 st