Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f Espr. GMi
Brutoprijs
233,68
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f Espr. GMi
Ons artikelnummer
2420958
Artikelnummer fabrikant
021418
Type nummer
Abd.rahmen 4f Espr. GMi
EAN-code
4010337214182
Aantal eenheden
4
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
4
Aantal eenheden verticaal
4
Breedte
307 mm
Productomschrijving
021418 AFDEKRAAM 4V GIRA ESPRIT GLAS MINT
Afdekraam Gira Esprit glas mint 4-voudig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2420958 |
| Artikelnummer fabrikant | 021418 |
| EAN-code | 4010337214182 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 4f Espr. GMi |
| Omschrijving | afd.r. 4-v Gira Esprit gl.mint |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 4 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Aantal eenheden verticaal | 4 |
| Breedte | 307 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Materiaalkwaliteit | Glas |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Groen |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 95.04 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwbreedte | 56.71 mm |
| Inbouwhoogte | 56.71 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,392 kg |
| Afmeting verpakking | 0,368 x 0,149 x 0,049 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 233,68 per 1 st |
Artikel bevat 1 st