Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f ClX MsCw
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 4f ClX MsCw
Ons artikelnummer
2421024
Artikelnummer fabrikant
0214633
Type nummer
Abd.rahmen 4f ClX MsCw
EAN-code
4010337097426
Aantal eenheden
4
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
4
Aantal eenheden verticaal
4
Breedte
303 mm
Productomschrijving
0214633 AFDEKRAAM 4V CLASSIX MESSING-CRÈME WIT
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2421024 |
| Artikelnummer fabrikant | 0214633 |
| EAN-code | 4010337097426 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 4f ClX MsCw |
| Omschrijving | afd.r. 4-v ClassiX messing-cr.wit |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 4 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Aantal eenheden verticaal | 4 |
| Breedte | 303 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Messing |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 100.09 mm |
| Diepte | 7.75 mm |
| Inbouwbreedte | 56 mm |
| Inbouwhoogte | 56.02 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,309 kg |
| Afmeting verpakking | 3,19 x 1,04 x 0,15 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st