Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 3f ZwRa.FAl EvOp MI
Brutoprijs
50,24
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 3f ZwRa.FAl EvOp MI
Ons artikelnummer
2420879
Artikelnummer fabrikant
021351
Type nummer
Abd.rahmen 3f ZwRa.FAl EvOp MI
EAN-code
4010337213512
Aantal eenheden
3
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
3
Aantal eenheden verticaal
3
Breedte
232 mm
Productomschrijving
021351 AFDEKRAAM 3-VOUDIG VOOR KL. ALUMINIUM GIRA EVENT OPAQUE MINT
Afdekraam Gira Event Opaque mint met overgangsafdekraam kleur aluminium 3-voudig Kenmerken: - Breukvast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2420879 |
| Artikelnummer fabrikant | 021351 |
| EAN-code | 4010337213512 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 3f ZwRa.FAl EvOp MI |
| Omschrijving | afd.r. 3-v overgangsafd.r.kl.alum. Gira Event Opaque mint |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 3 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 3 |
| Aantal eenheden verticaal | 3 |
| Breedte | 232 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Groen |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 90.1 mm |
| Diepte | 11.29 mm |
| Inbouwbreedte | 56 mm |
| Inbouwhoogte | 56 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,096 kg |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,095 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 50,24 per 1 st |
Artikel bevat 1 st