Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 2f ZwRa.RW Event RWm
Brutoprijs
23,87
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 2f ZwRa.RW Event RWm
Ons artikelnummer
2420715
Artikelnummer fabrikant
0212327
Type nummer
Abd.rahmen 2f ZwRa.RW Event RWm
EAN-code
4010337074175
Aantal eenheden
2
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
2
Aantal eenheden verticaal
2
Breedte
160 mm
Productomschrijving
0212327 AFDEKRAAM 2-VOUDIG VOOR ZUIVER WIT GIRA EVENT ZUIVER WIT MAT
Afdekramen Gira Event zuiver wit mat met overgangsafdekraam zuiver wit glanzend 2-voudig Kenmerken: - Breukvast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2420715 |
| Artikelnummer fabrikant | 0212327 |
| EAN-code | 4010337074175 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 2f ZwRa.RW Event RWm |
| Omschrijving | afd.r. 2-v overgangsafd.r. ZW Gira Event z.wit m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 2 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Breedte | 160 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 89.85 mm |
| Diepte | 11.13 mm |
| Inbouwbreedte | 56 mm |
| Inbouwhoogte | 56.17 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,031 kg |
| Afmeting verpakking | 0,161 x 0,09 x 0,011 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st