Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 1,5f Espr. GMi
Brutoprijs
88,01
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 1,5f Espr. GMi
Ons artikelnummer
2422876
Artikelnummer fabrikant
100118
Type nummer
Abd.rahmen 1,5f Espr. GMi
EAN-code
4010337881360
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
1.5
Aantal eenheden verticaal
1.5
Breedte
135.65 mm
Productomschrijving
100118 AFDEKRAAM 1,5-VOUDIG GIRA ESPRIT GLAS MINT
Afdekraam Gira Esprit glas mint 1,5-voudig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2422876 |
| Artikelnummer fabrikant | 100118 |
| EAN-code | 4010337881360 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 1,5f Espr. GMi |
| Omschrijving | afd.r. 1,5-v Gira Esprit gl.mint |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1.5 |
| Aantal eenheden verticaal | 1.5 |
| Breedte | 135.65 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Glas |
| Materiaalkwaliteit | Glas |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 95.06 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwbreedte | 96.94 mm |
| Inbouwhoogte | 56.43 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,151 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,098 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 88,01 per 1 st |
Artikel bevat 1 st