Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 1,5f Espr. AlBr
Brutoprijs
88,01
Gira - Afdekraam schakelmateriaal - Abd.rahmen 1,5f Espr. AlBr
Ons artikelnummer
2422874
Artikelnummer fabrikant
1001127
Type nummer
Abd.rahmen 1,5f Espr. AlBr
EAN-code
4010337881537
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Aantal eenheden horizontaal
1.5
Aantal eenheden verticaal
1.5
Breedte
135 mm
Productomschrijving
1001127 AFDEKRAAM 1,5-VOUDIG GIRA ESPRIT ALUMINIUM BRUIN
Afdekraam Gira Esprit aluminium bruin 1,5-voudig Kenmerken: - Aluminium geëloxeerd E 1. Kleurafwijkingen zijn mogelijk.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2422874 |
| Artikelnummer fabrikant | 1001127 |
| EAN-code | 4010337881537 |
| Artikelklasse (ETIM) | Afdekraam schakelmateriaal |
| Merk | Gira |
| Serie | |
| Type nummer | Abd.rahmen 1,5f Espr. AlBr |
| Omschrijving | afd.r. 1,5-v Gira Esprit alum.bruin |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden horizontaal | 1.5 |
| Aantal eenheden verticaal | 1.5 |
| Breedte | 135 mm |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Bruin |
| Transparant | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Hoogte | 95 mm |
| Diepte | 6.4 mm |
| Inbouwbreedte | 96.95 mm |
| Inbouwhoogte | 56.45 mm |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,167 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,098 x 0,014 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 88,01 per 1 st |
Artikel bevat 1 st