Friedrich - Binnenzeskantsleutel - Inbussleutel
Brutoprijs
12,76
Friedrich - Binnenzeskantsleutel - Inbussleutel
Ons artikelnummer
1950567
Artikelnummer fabrikant
225069
Type nummer
Inbussleutel
EAN-code
4007555225069
Sleutelwijdte
6 mm
Model
Haaks
Geïsoleerd
Ja
Geïsoleerd 1000 V
Ja
Beenlengte langste deel
180 mm
Productomschrijving
94225069 INBUSSLEUTEL H. 6MM HAAKS / 1000V 180MM
Friedrich Haakse Inbussleutel 225 1000V lang DIN 911L dompel geïsoleerd 180mm 6mm
Haakse Inbussleutel 225 1000V lang DIN 911L dompel geïsoleerd Kenmerken: • Uit chroom vanadium staal • Vernikkeld • Meerlaagse veiligheidsisolatie volgens IEC 60900 • Individueel getest op 10.000V • Bedrukt met nominale grootte en 1000V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1950567 |
| Artikelnummer fabrikant | 225069 |
| EAN-code | 4007555225069 |
| Artikelklasse (ETIM) | Binnenzeskantsleutel |
| Merk | Friedrich |
| Serie | Veiligheidsgereedschap |
| Type nummer | Inbussleutel |
| Omschrijving | Friedrich Haakse Inbussleutel 225 1000V lang DIN 911L dompel geïsoleer |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Model | Haaks |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Beenlengte langste deel | 180 mm |
| Totale lengte | 180 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 80 g |
| Afmeting verpakking | 18 x 4 x 1 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,76 per 1 st |
Artikel bevat 1 st