Fluke - Temperatuurmeter - 568
Aanbevelingen
Productomschrijving
2837806 INFRAROOD THERMOMETER VAN -40°C TOT +800°C
thermometer, thermocouple, usb cable, 2 AA batteries, instruction manual, CD, software CD, warranty card, statement of calibration, accessory brochure, disposal directive, 1 X HARDCASE
Gecombineerde infrarood- en contactthermometers met een innovatieve dotmatrix-display.Met een eenvoudige 3-knops on-screen menu-interface maken de Fluke 568 en 566 digitale laserthermometers zelfs complexe metingen gemakkelijk. Met slechts enkele drukken op de knoppen kunt u snel door geavanceerde functies navigeren om de emissiviteit in te stellen; het loggen van gegevens te starten; of alarmen in- en uit te schakelen.Door hun robuust; gebruiksvriendelijk en ergonomisch ontwerp zijn de Fluke 568 en 566 gecombineerde contact- en contactloze thermometers goed bestand tegen ruwe behandeling in industriële; elektrische en mechanische omgevingen. Deze instrumenten kunnen meer dan andere infraroodthermometers (of pyrometers); waardoor u in meer toepassingen efficiënter kunt werken.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3300804 |
| Artikelnummer fabrikant | 2837806 |
| EAN-code | 95969400374 |
| Artikelklasse (ETIM) | Temperatuurmeter |
| Merk | Fluke |
| Serie | Temperatuurmeter |
| Type nummer | 568 |
| Omschrijving | Infrarood thermometer van -40°c tot +800°C |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Indicatie/aanduiding | Digitaal |
| Meervoudige indicatie | Nee |
| Meetbereik | -40 - 800 °C |
| Thermo-element type B | Nee |
| Thermo-element type E | Nee |
| Thermo-element type J | Nee |
| Thermo-element type K | Ja |
| Thermo-element type N | Nee |
| Thermo-element type R | Nee |
| Thermo-element type S | Nee |
| Thermo-element type T | Nee |
| Thermo-element RTD | Nee |
| Meting temperatuurverschil | Ja |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| Meting van materiaalvochtigheid | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
| Interface | Ja |
| Losse voeler | Nee |
| Infrarood meting | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,14 kg |
| Afmeting verpakking | 0,29 x 0,192 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 834,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st