Fluke - Multimeter - 83
Brutoprijs
600,00
Fluke - Multimeter - 83
Ons artikelnummer
1086095
Artikelnummer fabrikant
3947847
Type nummer
83
EAN-code
95969586726
Indicatie/aanduiding
Digitaal
Analoge balkaanduiding
Ja
Meervoudige indicatie
Nee
Meetbereikkeuze
Handmatig/automatisch
Max. spanningsbereik AC
1000 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
FLUKE 83-5/EUR MULTIMETER
1X MULTIMETER, 1X TEST LEAD, 1X CROC CLIPS,1X MANUAL PACKAGE, 1 X SPARE PLUGS
De Fluke 83-V omvat verbeterde meetfuncties en functies voor probleemoplossing, hogere resolutie en grotere nauwkeurigheid voor het verhelpen van storingen in motoraandrijvingen, bedrijfsautomatisering, stroomverdeel-inrichtingen en elektromechanische apparatuur.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1086095 |
| Artikelnummer fabrikant | 3947847 |
| EAN-code | 95969586726 |
| Artikelklasse (ETIM) | Multimeter |
| Merk | Fluke |
| Serie | Multimeter |
| Type nummer | 83 |
| Omschrijving | DMM voor industrieel gebruik |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Indicatie/aanduiding | Digitaal |
| Analoge balkaanduiding | Ja |
| Meervoudige indicatie | Nee |
| Meetbereikkeuze | Handmatig/automatisch |
| Max. spanningsbereik AC | 1000 V |
| Kleinste resolutie wisselspanning | 0,1 mV |
| Max. spanningsbereik DC | 1000 V |
| Kleinste resolutie gelijkspanning | 0,1 mV |
| Max. stroommeetbereik AC | 10 A |
| Kleinste resolutie wisselstroom | 0,1 µA |
| Max. stroommeetbereik DC | 10 A |
| Kleinste resolutie gelijkstroom | 0,1 µA |
| Max. weerstandsmeetbereik | 50 M Ohm |
| Kleinste resolutie weerstand | 0,1 Ohm |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Weerstandstest/diodetest | Ja |
| Capaciteitsmeting | Ja |
| Frequentiemeting | Ja |
| Met decibelmeting (dB) | Nee |
| Relatieve waarde meting | Ja |
| Inductiviteitsmeting | Nee |
| Met geleidbaarheid-meting | Ja |
| Momentwaardegeheugen (Data Hold) | Ja |
| Maximaalwaardegeheugen | Ja |
| Minimumwaardegeheugen | Ja |
| Piekwaardegeheugen | Nee |
| Rendementsmeting (TRMS) | Nee |
| Metingen van duty cycle | Ja |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Interface | Nee |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Analoge balkaanduiding analoog/logaritmisch | Ja |
| Milliohmmeting met 4-draads-techniek (Kelvin aansluiting) | Nee |
| Temperatuurmeting RTD | Nee |
| Temperatuurmeting TC | Nee |
| Max. capaciteitsmeetbereik | 9999 µF |
| Kleinste resolutie capaciteit | 0,00001 µF |
| Max. frequentiemeetbereik | 199.99 kHz |
| Kleinste resolutie frequentie | 0,01 Hz |
| Nom. testspanning 10 V | Nee |
| Nom. testspanning 50 V | Nee |
| Nom. testspanning 100 V | Nee |
| Nom. testspanning 250 V | Nee |
| Nom. testspanning 500 V | Nee |
| Nom. testspanning 1000 V | Nee |
| Kabellengtemeting | Nee |
| Kabelsymmetrietest voor 2-draads-aansluitingen a-b-E | Nee |
| Vermogens- en energiemeting | Nee |
| Harmonische analyse/power quality | Nee |
| Doorgangstest | Ja |
| Toerentalmeting | Nee |
| Bluetooth interface | Nee |
| IR-interface | Nee |
| Zekeringsautomaat | Nee |
| Max. spanning meetcircuitcategorie | 600 V |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met schermverlichting | Ja |
| Temperatuurmeting | Nee |
| Schaalindeling balkaanduiding lineair | Ja |
| Schaalindeling balkaanduiding logaritmisch | Nee |
| Hoogspanningstest voor motorwikkelingen | Nee |
| Stroomvoorziening | Batterij |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,95 kg |
| Afmeting verpakking | 0,293 x 0,158 x 0,087 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 600,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st