Fluke - Multimeter - 179
Aanbevelingen
Productomschrijving
FLUKE 179 TRUE RMS-MULTIMETER
multimeter, test leads, instruction manual, warranty card, manual suppliment, disposal directive, staement of calibration, 9V battery installed, 2 x spare plugs, 1 hands free insert,Insert Box,Registration card, test lead guard, 1 x type K adapter
Of u nu een multimeter nodig hebt voor industriële probleemoplossing of voor de installatie of het onderhoud van elektrische en elektronische systemen, de Fluke 179 met zijn true-RMS-mogelijkheden kan het werk doen. De Fluke 179 is onafhankelijk getest voor veilig gebruik in CAT III 1000 V, CAT IV 600 V-omgevingen en wordt gedekt door een levenslange garantie. De Fluke 179 digitale multimeters heeft de functies die nodig zijn om de meeste elektrische, elektromechanische en verwarmings- en ventilatieproblemen te vinden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1037583 |
| Artikelnummer fabrikant | 1592842 |
| EAN-code | 95969095860 |
| Artikelklasse (ETIM) | Multimeter |
| Merk | Fluke |
| Serie | Multimeter |
| Type nummer | 179 |
| Omschrijving | Digitale RMS multimeter tot 1000V AC/DC - 10A AC/DC - 400°C |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Indicatie/aanduiding | Digitaal |
| Analoge balkaanduiding | Ja |
| Meervoudige indicatie | Nee |
| Meetbereikkeuze | Handmatig/automatisch |
| Max. spanningsbereik AC | 1000 V |
| Kleinste resolutie wisselspanning | 0,1 mV |
| Max. spanningsbereik DC | 1000 V |
| Kleinste resolutie gelijkspanning | 0,1 mV |
| Max. stroommeetbereik AC | 10 A |
| Kleinste resolutie wisselstroom | 10 µA |
| Max. stroommeetbereik DC | 10 A |
| Kleinste resolutie gelijkstroom | 10 µA |
| Max. weerstandsmeetbereik | 50 M Ohm |
| Kleinste resolutie weerstand | 0,1 Ohm |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Weerstandstest/diodetest | Ja |
| Capaciteitsmeting | Ja |
| Frequentiemeting | Ja |
| Met decibelmeting (dB) | Nee |
| Relatieve waarde meting | Nee |
| Inductiviteitsmeting | Nee |
| Met geleidbaarheid-meting | Nee |
| Momentwaardegeheugen (Data Hold) | Ja |
| Maximaalwaardegeheugen | Ja |
| Minimumwaardegeheugen | Ja |
| Piekwaardegeheugen | Nee |
| Rendementsmeting (TRMS) | Ja |
| Metingen van duty cycle | Nee |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Interface | Nee |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Analoge balkaanduiding analoog/logaritmisch | Ja |
| Milliohmmeting met 4-draads-techniek (Kelvin aansluiting) | Nee |
| Temperatuurmeting RTD | Nee |
| Temperatuurmeting TC | Ja |
| Max. temperatuurmeetbereik | 400 °C |
| Kleinste resolutie temperatuur | 0,1 °C |
| Max. capaciteitsmeetbereik | 9999 µF |
| Kleinste resolutie capaciteit | 0,001 µF |
| Max. frequentiemeetbereik | 99.99 kHz |
| Kleinste resolutie frequentie | 0,01 Hz |
| Nom. testspanning 10 V | Nee |
| Nom. testspanning 50 V | Nee |
| Nom. testspanning 100 V | Nee |
| Nom. testspanning 250 V | Nee |
| Nom. testspanning 500 V | Nee |
| Nom. testspanning 1000 V | Nee |
| Kabellengtemeting | Nee |
| Kabelsymmetrietest voor 2-draads-aansluitingen a-b-E | Nee |
| Vermogens- en energiemeting | Nee |
| Harmonische analyse/power quality | Nee |
| Doorgangstest | Ja |
| Toerentalmeting | Nee |
| Bluetooth interface | Nee |
| IR-interface | Nee |
| Zekeringsautomaat | Nee |
| Max. spanning meetcircuitcategorie | 600 V |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met schermverlichting | Ja |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Schaalindeling balkaanduiding lineair | Ja |
| Schaalindeling balkaanduiding logaritmisch | Nee |
| Hoogspanningstest voor motorwikkelingen | Nee |
| Stroomvoorziening | Batterij |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,75 kg |
| Afmeting verpakking | 0,295 x 0,16 x 0,09 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 526,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st