Fluke - Meetapparatuurset - 3000
Brutoprijs
649,00
Fluke - Meetapparatuurset - 3000
Ons artikelnummer
3301153
Artikelnummer fabrikant
4699302
Type nummer
3000
EAN-code
95969799645
Meetapparaat voor spanningsmeting
Ja
Meetapparaat voor stroommeting
Ja
Meetapparaat voor weerstandsmeting
Ja
Meetapparaat voor temperatuurmeting
Nee
Beproevings-/Testapparaat voor spanning
Nee
Productomschrijving
4699302 KIT BESTAANDE UIT MULTIMETER EN SPANNINGZOEKER 200V-1000V
1 x MULTIMETER, 1 x VOLT DETECTOR, 1 x HANGING STRAP WITH MAGNET, 1 x TEST LEAD WITH CLIPS, EXTRA SUREGRIP CLIPS, 2 x INFO PACKS, QUICK APP CARD, 1 x CD, 1 x SOFT CASE, DISPLAY BOX
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3301153 |
| Artikelnummer fabrikant | 4699302 |
| EAN-code | 95969799645 |
| Artikelklasse (ETIM) | Meetapparatuurset |
| Merk | Fluke |
| Serie | Meetapparatuurset |
| Type nummer | 3000 |
| Omschrijving | Kit bestaande uit multimeter en spanningzoeker 200V-1000V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Meetapparaat voor spanningsmeting | Ja |
| Meetapparaat voor stroommeting | Ja |
| Meetapparaat voor weerstandsmeting | Ja |
| Meetapparaat voor temperatuurmeting | Nee |
| Beproevings-/Testapparaat voor spanning | Nee |
| Beproevings-/Testapparaat voor doorgang | Nee |
| Beproevings-/Testapparaat voor draairichting | Nee |
| Beproevings-/Testapparaat voor isolatie | Nee |
| Beproevings-/Testapparaat voor lusweerstand | Nee |
| Beproevings-/testapparaat voor RCD/FI-aardlekschakelaar | Nee |
| Set meetapparaten voor trainingsdoeleinden | Nee |
| Meetapparaat voor gasdrukmeting | Nee |
| Meetapparaat voor luchtdrukmeting | Nee |
| Beproevings-/testapparaat voor rookgasanalyse | Nee |
| Fotovoltaïsch testapparaat | Nee |
| Meet- en testinstrument oplaadvoorziening elektrisch voertuig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,04 kg |
| Afmeting verpakking | 0,295 x 0,16 x 0,085 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 649,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st