Fluke - Laseraftekenapparaat - 400D
Productomschrijving
5099292 LASERAFSTANDSMETER
FLUKE-417D,LASER DISTANCE METER, LASER DISTANCE METERS, Laser Measure Tool.
De Fluke 417D is nauwkeurig, duurzaam en gemakkelijk in gebruik — gewoon richten en op de knop drukken. Dankzij het ongecompliceerde ontwerp en simpele bediening met één knop bent u minder tijd kwijt met meten, terwijl de betrouwbaarheid van de metingen die u nodig hebt groter is. De Fluke 417D-laserafstandsmeter is bedoeld voor toepassingen binnen en buiten. De 417D biedt de duurzaamheid en kwaliteit die u van Fluke verwacht. En met de eenvoudige functietoetsen kunnen drie verschillende meettaken snel en eenvoudig worden uitgevoerd. De extra heldere laserstraal is duidelijk zichtbaar zodat u altijd uw doel kunt zien, zelfs als het doel zich op een moeilijk te bereiken plaats of op een grote afstand bevindt. De 417D heeft een groter 2-lijns verlicht LCD-scherm en drie knoppen voor gebruiksvriendelijke metingen, met één hand te bedienen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3301316 |
| Artikelnummer fabrikant | 5099292 |
| EAN-code | 95969912860 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laseraftekenapparaat |
| Merk | Fluke |
| Serie | Laseraftekenapparaat |
| Type nummer | 400D |
| Omschrijving | Laserafstandsmeter |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte signaallijn | 40 m |
| Meetwaardegeheugen | Nee |
| Interface | Nee |
| Zichtbare signaallijn | Ja |
| Breedte | 119 mm |
| Roterende signaallijn | Nee |
| Lengte | 26 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Laserklasse | Klasse 2 |
| Golflengte sensor | 635 nm |
| Nauwkeurigheid | 0.2 mm/m |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Batterijsoort | Overig |
| Kleur behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Gewicht | 0.095 kg |
| Golflengte | 635 nm |
| Laserkleur | Rood |
| Nivelleringsnauwkeurigheid | +/- 0.2 mm/m |
| Met statiefhouder | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,275 x 0,185 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 153,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st