Finder - Spanningsmeetrelais - 70.42.8.400.2032
Brutoprijs
174,27
Finder - Spanningsmeetrelais - 70.42.8.400.2032
Ons artikelnummer
2491886
Artikelnummer fabrikant
70.42.8.400.2032
Type nummer
70.42.8.400.2032
EAN-code
8012823398945
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Met afneembare klemmen
Nee
1-fase-onderspanning mogelijk
Nee
3-fasen-onderspanning mogelijk
Ja
1-fase-overspanning mogelijk
Nee
Productomschrijving
70.42.8.400.2032 BEWAK.RELAIS 2W 400VAC
Meet- en bewakingsrelais, netspanningsbewakings relais 300...480VAC meetbereik, 2 wisselcontacten 8A, onderspanning,overspanning, over- en onderspanning (Window Mode), fase-uitval, fasevolgorde, bewaking nulleider, met memory functie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2491886 |
| Artikelnummer fabrikant | 70.42.8.400.2032 |
| EAN-code | 8012823398945 |
| Artikelklasse (ETIM) | Spanningsmeetrelais |
| Merk | Finder |
| Serie | 70 |
| Type nummer | 70.42.8.400.2032 |
| Omschrijving | FIN BEWAKINGSRELAIS 3FASE, 2W 400VAC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| 1-fase-onderspanning mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-overspanning mogelijk | Nee |
| Breedte | 35 mm |
| 3-fasen-overspanning mogelijk | Ja |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderspanning | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverspanning | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningshysterese | Nee |
| Spanningsmeetbereik 1 | 300 - 480 V |
| Spanningsmeetbereik 2 | 300 - 480 V |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 400 - 400 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 400 - 400 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Aanspreekwaarde spanning | 220 - 510 V |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 1 s |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 1 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.5 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 60 s |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Hoogte | 60.8 mm |
| Diepte | 88.8 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 220 - 510 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 220 - 510 V |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 510 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 510 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,108 kg |
| Afmeting verpakking | 90 x 30 x 67 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 174,27 per 1 st |
Downloads
148
1346
2031
Handleiding
Karakteristieken
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://cdn.findernet.com/app/uploads/S70NL.pdf
https://att.2ba.nl/8714253038261/CHR/c5/c5dc/c5dc759751dd3a4d573beb97ede0f7ea.pdf
https://att.2ba.nl/8714253038261/MAN/90/90f9/90f95bc19eb69dcf4a124df3cafd34de.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
1346
2031
Handleiding
Karakteristieken
Presentatie video/filmpje
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://cdn.findernet.com/app/uploads/S70NL.pdf
https://att.2ba.nl/8714253038261/CHR/c5/c5dc/c5dc759751dd3a4d573beb97ede0f7ea.pdf
https://att.2ba.nl/8714253038261/MAN/90/90f9/90f95bc19eb69dcf4a124df3cafd34de.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st