Finder - Schakelrelais - 56.34.9.012.0074
Brutoprijs
28,57
Finder - Schakelrelais - 56.34.9.012.0074
Ons artikelnummer
2076766
Artikelnummer fabrikant
56.34.9.012.0074
Type nummer
56.34.9.012.0074
EAN-code
8012823337548
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
4
Type stuurspanning
DC
Nom. stuurspanning bij DC
24 - 24 V
Productomschrijving
56.34.9.012.0074 4W 12A 12VDC RELAIS 4W 12A 12VDC
Miniatuur vermogensrelais (insteekbaar), 4 wisselcontacten 12 A /250VAC1, spoelspanning 12 V DC, contactmateriaal AgNi, blokkeerbare testknop, mechanische standindicatie en LED-indicatie (dubbele LED / polariteitsneutraal)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2076766 |
| Artikelnummer fabrikant | 56.34.9.012.0074 |
| EAN-code | 8012823337548 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Finder |
| Serie | 56 |
| Type nummer | 56.34.9.012.0074 |
| Omschrijving | FIN RELAIS 4W 12A 12VDC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Breedte | 40.8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Hoogte | 37.6 mm |
| Diepte | 27.7 mm |
| Nom. stroom | 12 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Bedrijfsspanning bij DC | 9.6 - 13.2 V |
| Max. inschakelstroom | 20 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,067 KG |
| Afmeting verpakking | 0,041 x 0,028 x 0,044 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,57 per 1 st |
Downloads
ec-series-56.pdf
148
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://cdn.findernet.com/app/uploads/S56NL.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
148
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://cdn.findernet.com/app/uploads/S56NL.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Artikel bevat 1 st