Finder - Schakelrelais - 4C.02.8.230.0060
Brutoprijs
28,87
Finder - Schakelrelais - 4C.02.8.230.0060
Ons artikelnummer
2491776
Artikelnummer fabrikant
4C.02.8.230.0060
Type nummer
4C.02.8.230.0060
EAN-code
8012823320519
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
2
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
230 - 230 V
Productomschrijving
4C.02.8.230.0060 INTERF.RELAIS 2W 8A 230VAC
Interfacerelais (voet+relais+moduul+clip) schroefaansluiting, 2 wisselcontacten 8A /250VAC1, spoelspanning 230 V AC, contactmateriaal AgNi, LED-indicatie en varistor
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2491776 |
| Artikelnummer fabrikant | 4C.02.8.230.0060 |
| EAN-code | 8012823320519 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Finder |
| Serie | 4C |
| Type nummer | 4C.02.8.230.0060 |
| Omschrijving | FIN INTERF.RELAIS 2W 8A 230VAC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Breedte | 15.8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 66 mm |
| Diepte | 82.85 mm |
| Nom. stroom | 8 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 184 - 253 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 184 - 253 V |
| Max. inschakelstroom | 15 A |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 78 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,071 KG |
| Afmeting verpakking | 0,087 x 0,016 x 0,068 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st