Finder - Schakelrelais - 19.21.0.024.0000
Brutoprijs
39,66
Finder - Schakelrelais - 19.21.0.024.0000
Ons artikelnummer
1011525
Artikelnummer fabrikant
19.21.0.024.0000
Type nummer
19.21.0.024.0000
EAN-code
8012823197265
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
1
Type stuurspanning
AC/DC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
24 - 24 V
Productomschrijving
19.21.0.024.0000 AUTO-OFF REL.
Auto-On-Off-relais, 11,2 mm breed, 1 wisselcontact 10 A /250VAC1, aansluitspanning 24VAC/DC, met terugmeldcontact
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1011525 |
| Artikelnummer fabrikant | 19.21.0.024.0000 |
| EAN-code | 8012823197265 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Finder |
| Serie | 19 |
| Type nummer | 19.21.0.024.0000 |
| Omschrijving | FIN AUTO-ON-OFF RELAIS 1W 10A 24VUC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Breedte | 11.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 60.8 mm |
| Diepte | 56.5 mm |
| Nom. stroom | 10 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Max. inschakelstroom | 15 A |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 51 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,059 KG |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,095 x 0,069 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,66 per 1 st |
Downloads
ec-series-19.pdf
Handleiding
148
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://gfinder.findernet.com/public/attachments/19/NL/S19NL.pdf
https://att.2ba.nl/8714253038261/MAN/e3/e3ae/e3ae4b934e1e89f7f48a755cccf1597a.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8714253038261/MAN/e3/e3ae/e3ae4b934e1e89f7f48a755cccf1597a.pdf
Handleiding
148
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://gfinder.findernet.com/public/attachments/19/NL/S19NL.pdf
https://att.2ba.nl/8714253038261/MAN/e3/e3ae/e3ae4b934e1e89f7f48a755cccf1597a.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8714253038261/MAN/e3/e3ae/e3ae4b934e1e89f7f48a755cccf1597a.pdf
Artikel bevat 1 st