Finder - Netoverspanningsbeveiliging - 7P.21.8.275.1020
Brutoprijs
72,13
Finder - Netoverspanningsbeveiliging - 7P.21.8.275.1020
Ons artikelnummer
2492034
Artikelnummer fabrikant
7P.21.8.275.1020
Type nummer
7P.21.8.275.1020
EAN-code
8012823334684
Netvorm
Overig
Uitvoering polen
1
Nom. ontladingsstootstroom (8/20)
20 kA
Nom. spanning AC
230 V
Max. continuspanning AC
275 V
Productomschrijving
7P.21.8.275.1020 SPD TYPE 2, 1FASE, VAR.
SPD type 2, 230VAC, 1 fase (1 varistor L-N)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2492034 |
| Artikelnummer fabrikant | 7P.21.8.275.1020 |
| EAN-code | 8012823334684 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netoverspanningsbeveiliging |
| Merk | Finder |
| Serie | 7P |
| Type nummer | 7P.21.8.275.1020 |
| Omschrijving | FIN SPD TYPE 2, 1FASE/1VAR. |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Netvorm | Overig |
| Uitvoering polen | 1 |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 20 kA |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 275 V |
| Max. continuspanning DC | 350 V |
| Veiligheidsniveau | 1.2 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.2 kV |
| Veiligheidsniveau N-PE | 1.2 kV |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | 1 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 25 mm² |
| Met meldcontact | Ja |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Kortsluitvast | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Nee |
| Netvorm TN-S | Nee |
| Netvorm TT | Nee |
| Netvorm overig | Nee |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 1 |
| Kortsluitvastheid (Isccr) | 50 kA |
| Max. ontladingsstootstroom (8/20) | 40 kA |
| Max. overstroombeveiliging, parallelschakeling (zekering) | 160 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,145 KG |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,02 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 72,13 per 1 st |
Downloads
Handleiding
1374
148
2066
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://cdn.findernet.com/app/uploads/S7PNL.pdf
https://att.2ba.nl/8714253038261/MAN/ae/aeef/aeef5e7a3c38c92ddf04f92bb5296e06.pdf
1374
148
2066
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://cdn.findernet.com/app/uploads/S7PNL.pdf
https://att.2ba.nl/8714253038261/MAN/ae/aeef/aeef5e7a3c38c92ddf04f92bb5296e06.pdf
Artikel bevat 1 st