Eupen - Grondkabel - P775060
Brutoprijs
2.350,00
Eupen - Grondkabel - P775060
Ons artikelnummer
2690984
Artikelnummer fabrikant
P775060
Type nummer
P775060
EAN-code
5413260671395
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
1.5 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 1 = massief
Geleiderweerstand bij 20°C
12.1 Ohm/km
Productomschrijving
VO-YMVKAS DCA-S2 2X1,5 RE H500 AFG. INST.K. MASSIEVE GELEIDER
VO-YMVKAS 2X1,5 RE 1KV Dca-s2,d2,a3 T500 R7012 GRIJS
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2690984 |
| Artikelnummer fabrikant | P775060 |
| EAN-code | 5413260671395 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Eupen |
| Serie | VO-YMvKas Dca-s2 |
| Type nummer | P775060 |
| Omschrijving | VO-YMVKAS 2X1,5 RE 1KV Dca-s2,d2,a3 T500 R7012 GRIJS |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 12.1 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 2 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Nom. doorsnede hulpader | 0 mm² |
| Concentrische geleider | Geen |
| Nom. doorsnede concentrische geleider | 0 mm² |
| Bewapening | Ja |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Grijs |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Dca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s2 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d2 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a3 |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Overig |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Buitendiameter circa | 12.9 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 103.2 mm |
| Gewicht | 251 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -5 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Nom. geleiderdiameter | 1.36 mm |
| Vochtbarrière | Polyvinylchloride (PVC) |
| Bewapening/armering | Vlechtwerk |
| Materiaal bewapening | Staal |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Ja |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Ja |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Ja |
| Aantal strengen per geleider | 1 |
| Streng diameter | 1.36 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 500 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 125,5 kg |
| Afmeting verpakking | 1,25 x 0,86 x 1,25 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.350,00 per 1 st |