Esylux - Noodverlichtingsarmatuur - ELH O LED SC FM wit
Brutoprijs
117,00
Esylux - Noodverlichtingsarmatuur - ELH O LED SC FM wit
Ons artikelnummer
1211034
Artikelnummer fabrikant
EN10080029
Type nummer
ELH O LED SC FM wit
EAN-code
4015120080029
Montagewijze
Inbouw
Lamphouder
Overig
Lampvermogen
1.5 W
Schakeling
Overig
Materiaal behuizing
Kunststof
Productomschrijving
EN10080029 ELH O LED SC FM W. VLUCHTWEGVERLICHTING 3 UUR LED
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1211034 |
| Artikelnummer fabrikant | EN10080029 |
| EAN-code | 4015120080029 |
| Artikelklasse (ETIM) | Noodverlichtingsarmatuur |
| Merk | Esylux |
| Serie | ELH |
| Type nummer | ELH O LED SC FM wit |
| Omschrijving | LED-vluchtwegverlichting 3u brandtijd, inbouw (open ruimte) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Montagewijze | Inbouw |
| Lamphouder | Overig |
| Lampvermogen | 1.5 W |
| Schakeling | Overig |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Toepassing indicator | Niet van toepassing |
| Bewakingsinrichting | Automatische zelfdiagnose |
| Type schakeling | Continuschakeling/noodschakeling |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Voedingssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Nom. spanning | 207 - 253 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Ja |
| Buitendiameter | 55 mm |
| Inbouwdiepte | 45 mm |
| Inbouwdiameter | 43 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 155 lm |
| Autonomie | 3 h |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 155 lm |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,532 kg |
| Afmeting verpakking | 0,232 x 0,265 x 0,09 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 117,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st