Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - RC 280i zwart
Brutoprijs
203,00
Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - RC 280i zwart
Ons artikelnummer
1138213
Artikelnummer fabrikant
EM10015915
Type nummer
RC 280i zwart
EAN-code
4015120015915
Model
Bewegingssensor
Constantlichtregeling
Nee
HVAC-aansturing
Nee
Gedwongen uitschakeling
Nee
Vrije dierzone
Nee
Productomschrijving
RC 280I ZWART BEWSCHAKELAAR EM10015915
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1138213 |
| Artikelnummer fabrikant | EM10015915 |
| EAN-code | 4015120015915 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | RC |
| Type nummer | RC 280i zwart |
| Omschrijving | Bewegingsmelder 280° met onderkruipbeveiliging 360°, zwart, afst.bed. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Bewegingssensor |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Ja |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 20 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 20 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 40 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Ja |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Opbouw |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Min. nalooptijd | 15 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 0 - 280 ° |
| Aanspreekhelderheid | 2 - 2500 lx |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Temperatuur | -25 - 55 °C |
| Max. inschakelstroom | 16 A |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Stuurstroom | 0 mA |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Uitschakelvertraging | 5 s |
| Inschakelvertraging | 0 s |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 0 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 0 ° |
| C-Belasting | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,497 kg |
| Afmeting verpakking | 0,142 x 0,146 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 203,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st