Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD-CE360i/8 opaal-mat
Brutoprijs
142,00
Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD-CE360i/8 opaal-mat
Ons artikelnummer
1170639
Artikelnummer fabrikant
EP10510700
Type nummer
PD-CE360i/8 opaal-mat
EAN-code
4015120510700
Model
Presentiemelder
Constantlichtregeling
Nee
HVAC-aansturing
Nee
Gedwongen uitschakeling
Ja
Vrije dierzone
Nee
Productomschrijving
PD-CE 360I/8 AANW MELD INB 360 EP10510700 MASTER
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1170639 |
| Artikelnummer fabrikant | EP10510700 |
| EAN-code | 4015120510700 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | Compact express |
| Type nummer | PD-CE360i/8 opaal-mat |
| Omschrijving | Plafondinbouwaanw.sensor 360°, bereik ca. Ø8 m, op afstand bedienbaar |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Presentiemelder |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Ja |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Optimale montagehoogte | 3 m |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Overbruggingsschakelaar | Ja |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 4 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 4 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 8 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Ja |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Niet van toepassing |
| Kleur | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Min. nalooptijd | 60 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 180 - 360 ° |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 2000 lx |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Temperatuur | 0 - 50 °C |
| Max. inschakelstroom | 10 A |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Stuurstroom | 0 mA |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Uitschakelvertraging | 300 s |
| Inschakelvertraging | 30 s |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 0 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 0 ° |
| C-Belasting | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,21 kg |
| Afmeting verpakking | 0,109 x 0,109 x 0,105 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 142,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st