Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD-C360/24 slave WH wit
Brutoprijs
136,00
Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD-C360/24 slave WH wit
Ons artikelnummer
1161393
Artikelnummer fabrikant
EP10425790
Type nummer
PD-C360/24 slave WH wit
EAN-code
4015120425790
Model
Presentiemelder
Constantlichtregeling
Nee
HVAC-aansturing
Nee
Vrije dierzone
Nee
Onderkruipbeveiliging
Nee
Productomschrijving
PD-C360/24 SLAVE WH WIT PLAFONDAANW.SENSOR EP10425790
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1161393 |
| Artikelnummer fabrikant | EP10425790 |
| EAN-code | 4015120425790 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | Compact |
| Type nummer | PD-C360/24 slave WH wit |
| Omschrijving | Plafondaanwezigheidssensor 360°, slave, bereik ca. Ø 32 x 4 m |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Presentiemelder |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 16 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 2 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 32 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Min. nalooptijd | 0 s |
| Max. nalooptijd | 0 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 0 - 360 ° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,179 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,11 x 0,105 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 136,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st