Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD-C 360i/24 CU-C Light
Brutoprijs
136,00
Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - PD-C 360i/24 CU-C Light
Ons artikelnummer
2425366
Artikelnummer fabrikant
EP10427619
Type nummer
PD-C 360i/24 CU-C Light
EAN-code
4015120427619
Constantlichtregeling
Nee
HVAC-aansturing
Nee
Vrije dierzone
Nee
Onderkruipbeveiliging
Nee
Koppelbaar aan netwerk
Ja
Productomschrijving
PD-C 360I/24 CU-C LIGHT
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2425366 |
| Artikelnummer fabrikant | EP10427619 |
| EAN-code | 4015120427619 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | Compact |
| Type nummer | PD-C 360i/24 CU-C Light |
| Omschrijving | Plafondaanw.sensor 360°, bereik ca. Ø24m, voor ESYLUX Light control |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Ja |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 12 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 11 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 24 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Min. nalooptijd | 0 s |
| Max. nalooptijd | 0 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 0 - 360 ° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,177 kg |
| Afmeting verpakking | 0,108 x 0,108 x 0,086 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 136,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st