Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - MD 180i/R
Brutoprijs
120,00
Esylux - Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet - MD 180i/R
Ons artikelnummer
1149088
Artikelnummer fabrikant
EM10055010
Type nummer
MD 180i/R
EAN-code
4015120055010
Model
Bewegingssensor
Constantlichtregeling
Nee
HVAC-aansturing
Nee
Gedwongen uitschakeling
Ja
Vrije dierzone
Ja
Productomschrijving
MD 180I/R WANDBEV.MELDER 180 EM 10055010
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsschakelaar compleet" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1149088 |
| Artikelnummer fabrikant | EM10055010 |
| EAN-code | 4015120055010 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegings-/aanwezigheidsschakelaar compleet |
| Merk | Esylux |
| Serie | Standaard |
| Type nummer | MD 180i/R |
| Omschrijving | Wandbewegingsmelder 180° met akoestische sensor, op afstand bedienbaar |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Bewegingssensor |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Ja |
| Vrije dierzone | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Ja |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Optimale montagehoogte | 1.1 m |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Overbruggingsschakelaar | Ja |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 8 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 3 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 16 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Ja |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Niet van toepassing |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Min. nalooptijd | 15 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 180 - 180 ° |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 2000 lx |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Temperatuur | 0 - 50 °C |
| Max. inschakelstroom | 10 A |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Stuurstroom | 0 mA |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Uitschakelvertraging | 0 s |
| Inschakelvertraging | 0 s |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 0 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 0 ° |
| C-Belasting | Ja |
| Aantal schakelzones | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,16 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,095 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 120,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st