Eleq - Stroommeettransformator - 4M8710
Brutoprijs
49,12
Eleq - Stroommeettransformator - 4M8710
Ons artikelnummer
1049121
Artikelnummer fabrikant
4M8710
Type nummer
4M8710
EAN-code
8716479040080
Model
Overschuif stroommeettransformator
Primaire meetstroomsterkte In
1000 A
Secundaire nom. stroom
5 A
Secundair (meet)schijnvermogen
15 VA
Nauwkeurigheidsklasse
0.5
Productomschrijving
4M8710 RM85-E6A 1000/5A STROOMTRAFO
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049121 |
| Artikelnummer fabrikant | 4M8710 |
| EAN-code | 8716479040080 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroommeettransformator |
| Merk | Eleq |
| Serie | METERING |
| Type nummer | 4M8710 |
| Omschrijving | ELEQ Current transformer, type RM85-E6A 1000/5 1...10-15VA |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Met ijkzegel | Nee |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Openingshoogte | 10.5 mm |
| Openingsbreedte | 60 mm |
| Openingsdiameter | 30.6 mm |
| Snapbevestiging | Ja |
| Secundaire aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,12 per 1 st |
Artikel bevat 1 st