Eleq - Ampèremeter paneelbouw - MEETINSTRUMENT
Ons artikelnummer
1036153
Artikelnummer fabrikant
302711E
Type nummer
MEETINSTRUMENT
EAN-code
8716479035390
Meetbereik
0 - 500 A
Trafo-aansluiting
Nee
Nauwkeurigheidsklasse
1.5
Verliesvermogen
0.5 W
Breedte
72 mm
Productomschrijving
302711E EIV72-E 500V VOLTMETER
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1036153 |
| Artikelnummer fabrikant | 302711E |
| EAN-code | 8716479035390 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ampèremeter paneelbouw |
| Merk | Eleq |
| Serie | METERING |
| Type nummer | MEETINSTRUMENT |
| Omschrijving | Analog amp meter, type EIV72-E 500V |
| Land van Oorsprong | SI |
Technisch
| Meetbereik | 0 - 500 A |
| Trafo-aansluiting | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Verliesvermogen | 0.5 W |
| Breedte | 72 mm |
| Spanningstype | AC |
| Met ijkzegel | Nee |
| Model | Inbouw |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 72 mm |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Meetsysteem | Weekijzer |
| Schaalverlichting | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,15 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 49,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st