Ei Electronics - Brandmelder - Multi-sensormelder
Brutoprijs
199,50
Ei Electronics - Brandmelder - Multi-sensormelder
Ons artikelnummer
4347416
Artikelnummer fabrikant
Ei3030
Type nummer
Multi-sensormelder
EAN-code
5099383010589
Werkingsprincipe
Combinatie
Aanspreektemperatuur
58 °C
Standalone
Ja
Verbinding via kabel
Ja
Standaard via radiografische verbinding
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EI3030 MULTI-SENSORMELDER ROOK -CO-HITTE,230V,10JR LITH BACK,STOFCOM,AUDIOLINK
Ei 3030 Multi sensor rook-, hitte- en CO 230V backup Lith 10
Met de Ei3030 multi-sensor ben je verzekerd van totale brand- en koolmonoxideveiligheid. Deze melder bevat zowel een rook-, hitte- als een koolmonoxidesensor. Daarnaast beschikt de Ei3030 over een 10-jaars lithium back-up batterij en is zowel bedraad als draadloos te koppelen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4347416 |
| Artikelnummer fabrikant | Ei3030 |
| EAN-code | 5099383010589 |
| Artikelklasse (ETIM) | Brandmelder |
| Merk | Ei Electronics |
| Serie | Ei3000 serie |
| Type nummer | Multi-sensormelder |
| Omschrijving | Ei 3030 Multi sensor rook-, hitte- en CO 230V backup Lith 10 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Werkingsprincipe | Combinatie |
| Aanspreektemperatuur | 58 °C |
| Standalone | Ja |
| Verbinding via kabel | Ja |
| Standaard via radiografische verbinding | Nee |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Ja |
| Max. aantal koppelbaar | 30 |
| Stroomverzorging primair | Netvoeding |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Met spanningsindicatie | Ja |
| Met backup-batterij | Ja |
| Batterij meegeleverd | Lithium |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Diameter | 148 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Rookschakelaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Kabelinvoer | Onder- en zijkant |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Aparte voet nodig | Nee |
| Optische melding | Ja |
| Akoestische melding | Ja |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 230 - 230 V |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Hoogte/diepte | 66 mm |
| Min. geluidsniveau (op 3 meter afstand) | 85 dB(A) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 180 x 155 x 72 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 199,50 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://media.hanzestrohm.nl/m/2214ea5c6940be35/original/Ei-Keuzekaart.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/37910f232917dceb/original/Overzichtskaart-Ei-230V-rook-en-hittemelders.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://media.hanzestrohm.nl/m/13e748eefa95d29e/original/Ei-productcertificaat-KM83678-001.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/17958e52112f14ea/original/Ei-productcertificaat-KM86596-001.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/19ed986f9d2839a0/original/Ei-productcertificaat-KM522831-001.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/2214ea5c6940be35/original/Ei-Keuzekaart.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/37910f232917dceb/original/Overzichtskaart-Ei-230V-rook-en-hittemelders.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://media.hanzestrohm.nl/m/13e748eefa95d29e/original/Ei-productcertificaat-KM83678-001.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/17958e52112f14ea/original/Ei-productcertificaat-KM86596-001.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/19ed986f9d2839a0/original/Ei-productcertificaat-KM522831-001.pdf
Artikel bevat 1 st