Ei Electronics - Brandmelder - Multi-sensormelder met Audiolink
Brutoprijs
94,40
Ei Electronics - Brandmelder - Multi-sensormelder met Audiolink
Ons artikelnummer
4347414
Artikelnummer fabrikant
Ei660i
Type nummer
Multi-sensormelder met Audiolink
EAN-code
5099383010596
Werkingsprincipe
Combinatie
Aanspreektemperatuur
58 °C
Standalone
Ja
Verbinding via kabel
Nee
Standaard via radiografische verbinding
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EI660I MULTI-SENSORMELDER ROOK -HITTE, 10 JAARS LITHIUM, STOFCOMP./AUDIOLINK
Ei 660i Multi sensor optische rook- en hittemelder Lith 10 j
De Ei660 van Ei Electronics is een geavanceerde multi-sensor rook- en hittemelder met een 10-jarige lithiumbatterij en stofcompensatie. Betrouwbaar, onderhoudsarm en eenvoudig uit te breiden met RF-koppeling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4347414 |
| Artikelnummer fabrikant | Ei660i |
| EAN-code | 5099383010596 |
| Artikelklasse (ETIM) | Brandmelder |
| Merk | Ei Electronics |
| Serie | Ei650 serie |
| Type nummer | Multi-sensormelder met Audiolink |
| Omschrijving | Ei 660i Multi sensor optische rook- en hittemelder Lith 10 j |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Werkingsprincipe | Combinatie |
| Aanspreektemperatuur | 58 °C |
| Standalone | Ja |
| Verbinding via kabel | Nee |
| Standaard via radiografische verbinding | Nee |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Ja |
| Max. aantal koppelbaar | 30 |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Met spanningsindicatie | Ja |
| Met backup-batterij | Nee |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Geschikt voor kanaalmontage | Ja |
| Diameter | 115 mm |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Rookschakelaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Combinatie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Aparte voet nodig | Nee |
| Optische melding | Nee |
| Akoestische melding | Ja |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Hoogte/diepte | 55 mm |
| Min. geluidsniveau (op 3 meter afstand) | 85 dB(A) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 148 x 121 x 63 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 94,40 per 1 st |
Downloads
Handleiding
https://media.hanzestrohm.nl/m/2214ea5c6940be35/original/Ei-Keuzekaart.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://media.hanzestrohm.nl/m/6fd41d45ff7051d3/original/Hemmink-gebruikerskaart-Ei_2025_v01-Ei600iserie.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/13e748eefa95d29e/original/Ei-productcertificaat-KM83678-001.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/19ed986f9d2839a0/original/Ei-productcertificaat-KM522831-001.pdf
https://asset.eezybridge.com/3601b437-9a69-49dc-a275-388b9dae2ee6/185
https://media.hanzestrohm.nl/m/2214ea5c6940be35/original/Ei-Keuzekaart.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://media.hanzestrohm.nl/m/6fd41d45ff7051d3/original/Hemmink-gebruikerskaart-Ei_2025_v01-Ei600iserie.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/13e748eefa95d29e/original/Ei-productcertificaat-KM83678-001.pdf
https://media.hanzestrohm.nl/m/19ed986f9d2839a0/original/Ei-productcertificaat-KM522831-001.pdf
https://asset.eezybridge.com/3601b437-9a69-49dc-a275-388b9dae2ee6/185
Artikel bevat 1 st