Eaton - Schakelkast leeg - XVTL-MP/BX/IC-12/6/20
Brutoprijs
2.836,60
Eaton - Schakelkast leeg - XVTL-MP/BX/IC-12/6/20
Ons artikelnummer
2073328
Artikelnummer fabrikant
114603
Type nummer
XVTL-MP/BX/IC-12/6/20
EAN-code
4015081140039
Hoogte
2000 mm
Diepte
1200 mm
Breedte
608.5 mm
Materiaal
Staal
Vloeropstelling mogelijk
Ja
Productomschrijving
114603 XVTL-MP/BX/IC-12/6/20 Aanbouwverdeler IP55, mont.plaat 3mm, HxBxD=2000x1200x600mm
Frame, achterpaneel, deur, dicht dak, montageplaat 3 mm, meerdelige bodemplaten, hijsogen, dubbelbaard slot
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2073328 |
| Artikelnummer fabrikant | 114603 |
| EAN-code | 4015081140039 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Light |
| Type nummer | XVTL-MP/BX/IC-12/6/20 |
| Omschrijving | Aanbouwverdeler IP55, mont.plaat 3mm, HxBxD=2000x1200x600mm |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Hoogte | 2000 mm |
| Diepte | 1200 mm |
| Breedte | 608.5 mm |
| Materiaal | Staal |
| Vloeropstelling mogelijk | Ja |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Met montageplaat | Ja |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Rijgbaar | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
| Slagvastheid | IK10 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Vrijstaand | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Warmteverlies-vermogen (∆T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 694.888 W |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 5000 N |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 1000 N |
| Max. toegestane belasting van de montageplaat volgens IEC 62208 | 4000 N |
| Met deur | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 17 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 162,64 kg |
| Afmeting verpakking | 1,2 x 0,609 x 2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.836,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st