Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH1-A250
Brutoprijs
250,48
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
183043
Type nummer
XNH1-A250
EAN-code
Uitvoering als hoofdschakelaar
Nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar
Nee
Nom. continustroom Iu
250 A
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC
690 V
Geschikt voor zekeringen
NH1
Productomschrijving
183043 XNH1-A250 NH hor.patr.lastscheider 3P vlakaansluiting M10 max. 150 mm²; montagep
NH-zekeringlastscheider 3-polig met M10 platte klem 150 mm²; montageplaat; voor NH1-zekeringen; optioneel afsluitbaar met XNH-XLOCK en hangslot
| EAN-code | 4015081779703 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veilighedenlastscheider |
| Merk | Eaton |
| Serie | NH fuse based |
| Type nummer | XNH1-A250 |
| Omschrijving | NH hor.patr.lastscheider 3P vlakaansluiting M10 max. 150 mm²; montagep |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |