Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 6357248
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2
Brutoprijs 110,12
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 11432883
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 80966
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 702155
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 1092890
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 2252522
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 2252555
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 2252517
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 6362124
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 6404388
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 6396971
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 6404309
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 6400257
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 11434447
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 11486909
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 11462248
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 11477672
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 11454634
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-S160-BT2 183035 12388635
Type nummer
XNH00-S160-BT2
EAN-code
Uitvoering als hoofdschakelaar
Nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar
Nee
Nom. continustroom Iu
160 A
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC
690 V
Geschikt voor zekeringen
NH00
110,12
Brutoprijs 110,12
In stock green icon Op voorraad: 1
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
183035 XNH00-S160-BT2 NH hor.patr.lastscheider 3P verdiepte raamklem 1,5 - 95 mm²; railsyste
Eaton NH fuse based XNH00-S160-BT2 NH hor.patr.lastscheider 3P verdiepte raamklem 1,5 - 95 mm²; railsysteem 60 mm; NH000 & NH00
EAN-code 4015081779628
Artikelklasse (ETIM) Veilighedenlastscheider
Merk Eaton
Serie NH fuse based
Type nummer XNH00-S160-BT2
Omschrijving NH hor.patr.lastscheider 3P verdiepte raamklem 1,5 - 95 mm²; railsyste
Land van Oorsprong DE
Technisch
Uitvoering als hoofdschakelaar Nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar Nee
Nom. continustroom Iu 160 A
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC 690 V