Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-A160-BT
Brutoprijs
92,02
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
183026
Type nummer
XNH00-A160-BT
EAN-code
Uitvoering als hoofdschakelaar
Nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar
Nee
Nom. continustroom Iu
160 A
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC
690 V
Geschikt voor zekeringen
NH00
Productomschrijving
183026 XNH00-A160-BT NH hor.patr.lastscheider 3P raamklem 1,5 - 95 mm²; montageplaat; NH000
NH-zekeringlastscheider 3-polig met raamklem 1,5 - 95 mm²; montageplaat; voor NH000- en NH00-zekeringen; optioneel afsluitbaar met XNH-XLOCK en hangslot
| EAN-code | 4015081779536 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veilighedenlastscheider |
| Merk | Eaton |
| Serie | NH fuse based |
| Type nummer | XNH00-A160-BT |
| Omschrijving | NH hor.patr.lastscheider 3P raamklem 1,5 - 95 mm²; montageplaat; NH000 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 160 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |