Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-A160-BT
Brutoprijs
92,02
Eaton - Veilighedenlastscheider - XNH00-A160-BT
Ons artikelnummer
2260131
Artikelnummer fabrikant
183026
Type nummer
XNH00-A160-BT
EAN-code
4015081779536
Uitvoering als hoofdschakelaar
Nee
Uitvoering als veiligheidsschakelaar
Nee
Nom. continustroom Iu
160 A
Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC
690 V
Geschikt voor zekeringen
NH00
Productomschrijving
183026 XNH00-A160-BT NH hor.patr.lastscheider 3P raamklem 1,5 - 95 mm²; montageplaat; NH000
NH-zekeringlastscheider 3-polig met raamklem 1,5 - 95 mm²; montageplaat; voor NH000- en NH00-zekeringen; optioneel afsluitbaar met XNH-XLOCK en hangslot
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2260131 |
| Artikelnummer fabrikant | 183026 |
| EAN-code | 4015081779536 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veilighedenlastscheider |
| Merk | Eaton |
| Serie | NH fuse based |
| Type nummer | XNH00-A160-BT |
| Omschrijving | NH hor.patr.lastscheider 3P raamklem 1,5 - 95 mm²; montageplaat; NH000 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 160 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor zekeringen | NH00 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 120 kA |
| Aantal polen | 3 |
| Met zekeringsbewaking | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Frameklem |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontbevestiging | Nee |
| Geschikt voor stroomrailopbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Dekselgreep |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 7 kA |
| Positie bedieningselement | Voorzijde |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Kabelinvoer | Overig |
| Uitgerust met connectoren | Nee |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Frontmontage | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 37 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,653 kg |
| Afmeting verpakking | 0,206 x 0,108 x 0,086 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,02 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/59/5985/598550b1e294f5306ff82965c2252a52.pdf
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Montage handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/59/5985/598550b1e294f5306ff82965c2252a52.pdf
Artikel bevat 1 st