Eaton - UPS - 9PX6KIPM31
Brutoprijs
5.719,05
Eaton - UPS - 9PX6KIPM31
Ons artikelnummer
2096389
Artikelnummer fabrikant
9PX6KIPM31
Type nummer
9PX6KIPM31
EAN-code
743172040114
Ingangsspanning
305 - 408 V
Overbruggingstijd vollast
0 min
Geschikt voor netwerkmanagement
Nee
Hoogte
440 mm
Breedte
130 mm
Productomschrijving
9PX6KIPM31 9PX 6000I 3:1 POWER
Eaton 9PX 3:1 Power Module, 6000 VA, 5400 W, ingang: bedraad, uitgangen: bedraad, rack/toren, 3U
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "UPS" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2096389 |
| Artikelnummer fabrikant | 9PX6KIPM31 |
| EAN-code | 743172040114 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | Eaton |
| Serie | 9PX |
| Type nummer | 9PX6KIPM31 |
| Omschrijving | Eaton 9PX UPS 3:1 - 6000VA/5400W : R/T 3U : Online 1 Fase : Power modu |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 305 - 408 V |
| Overbruggingstijd vollast | 0 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 440 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Gewicht | 23 kg |
| UPS-technologie | Online |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 40 - 70 Hz |
| Aantal fasen primair | 3 |
| Uitgangsspanning | 200 - 240 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 5400 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 6000 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 2 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.9 |
| Efficiëntie overall | 94 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 98 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Auto shut down functie | Ja |
| Ingangsaansluiting | Vaste aansluiting |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 1 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Opgenomen vermogen | 324 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,75 kg |
| Afmeting verpakking | 0,702 x 0,132 x 0,442 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.719,05 per 1 st |
Artikel bevat 1 st