Eaton - UPS - 9PX11KIBP31
Brutoprijs
13.252,38
Eaton - UPS - 9PX11KIBP31
Ons artikelnummer
2096385
Artikelnummer fabrikant
9PX11KIBP31
Type nummer
9PX11KIBP31
EAN-code
743172040305
Ingangsspanning
305 - 408 V
Overbruggingstijd vollast
10 min
Geschikt voor netwerkmanagement
Nee
Hoogte
440 mm
Breedte
260 mm
Productomschrijving
9PX11KIBP31 9PX HOTS 11000I 3:1 HOTS
Eaton 9PX UPS 3:1 HotSwap, 11000 VA, 10000 W, ingang: bedraad, uitgangen: (4) C19, bedraad, rack/toren, 6U
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "UPS" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2096385 |
| Artikelnummer fabrikant | 9PX11KIBP31 |
| EAN-code | 743172040305 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | Eaton |
| Serie | 9PX |
| Type nummer | 9PX11KIBP31 |
| Omschrijving | Eaton 9PX UPS 3:1 - 11kVA/10kW Rack/Tower 6U : Online 1 Fase + Hotswap |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 305 - 408 V |
| Overbruggingstijd vollast | 10 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 440 mm |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Gewicht | 88 kg |
| UPS-technologie | Online |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 40 - 70 Hz |
| Aantal fasen primair | 3 |
| Uitgangsspanning | 200 - 250 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 10000 W |
| Uitgangsschijnvermogen | 11000 VA |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 2 % |
| Uitgangs Power Factor | 0.9 |
| Efficiëntie overall | 95 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 98 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Auto shut down functie | Ja |
| Ingangsaansluiting | Vaste aansluiting |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 4 |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 1 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Opgenomen vermogen | 600 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 104,48 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,6 x 1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13.252,38 per 1 st |
Artikel bevat 1 st