Eaton - Trip-blok voor vermogensschakelaar - PKE-XTUWCP-36
Brutoprijs
258,43
Eaton - Trip-blok voor vermogensschakelaar - PKE-XTUWCP-36
Ons artikelnummer
2258608
Artikelnummer fabrikant
168796
Type nummer
PKE-XTUWCP-36
EAN-code
4015081652877
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
15 - 36 A
Beginwaarde instelbereik onvertraagde kortsluitactivering
75 A
Eindwaarde instelbereik onvertraagde kortsluitactivering
288 A
Nom. continustroom Iu
36 A
Aantal polen
3
Productomschrijving
168796 PKE-XTUWCP-36 Kabel kortsluit beveiliging voor 15-36A i.c.m. PKE65
Elektronische besturingssysteem voor systeembeveiliging volgens IEC 60947-2, montage zonder gereedschap met PKE65 basismodule, instelbare elektronische breed bereik overbelastingsbeveiliging (2, 4 : 1), instelbare kortsluitbeveiligingen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2258608 |
| Artikelnummer fabrikant | 168796 |
| EAN-code | 4015081652877 |
| Artikelklasse (ETIM) | Trip-blok voor vermogensschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKE |
| Type nummer | PKE-XTUWCP-36 |
| Omschrijving | Kabel kortsluit beveiliging voor 15-36A i.c.m. PKE65 |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 15 - 36 A |
| Beginwaarde instelbereik onvertraagde kortsluitactivering | 75 A |
| Eindwaarde instelbereik onvertraagde kortsluitactivering | 288 A |
| Nom. continustroom Iu | 36 A |
| Aantal polen | 3 |
| Kortsluitactiveringsfunctie | Vertraagd |
| Type stuurspanning | Zelfverzorgd |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Met aardfoutbeveiliging | Nee |
| Uitvoering motorbeveiliging | Elektronische losser |
| Nom. (meet)schakelstroom | 36 A |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 690 - 690 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 690 - 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 690 - 690 V |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 69.9 mm |
| Diepte | 84.4 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 41 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,196 kg |
| Afmeting verpakking | 0,086 x 0,057 x 0,072 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 258,43 per 1 st |
Downloads
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Instructievideo
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6b51/6b51a687ec4b033a59e432920930a474.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3c/3cc0/3cc0a9433442ac3a5f47a4d8b332beeb.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Montage handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Instructievideo
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Handleiding
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6b51/6b51a687ec4b033a59e432920930a474.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3c/3cc0/3cc0a9433442ac3a5f47a4d8b332beeb.pdf
Artikel bevat 1 st