Eaton - Trip-blok voor vermogensschakelaar - PKE-XTU-12
Brutoprijs
133,33
Eaton - Trip-blok voor vermogensschakelaar - PKE-XTU-12
Ons artikelnummer
2071186
Artikelnummer fabrikant
121725
Type nummer
PKE-XTU-12
EAN-code
4015081195350
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
3 - 12 A
Beginwaarde instelbereik onvertraagde kortsluitactivering
46.5 A
Eindwaarde instelbereik onvertraagde kortsluitactivering
186 A
Nom. continustroom Iu
12 A
Aantal polen
3
Productomschrijving
121725 PKE-XTU-12 Afschakelblok 3-12A
Elektronisch besturingssysteem voor motorbeveiliging volgens IEC60947-4-1 voor basisapparaat PKE12 / PKE32, elektronische groot-bereik overbelastingsbeveiliging (4:1), beveiliging fase-uitval en onbalans, instelbare tripklasse. Apparaat voor de wereldmarkt, ATEX-accreditatie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2071186 |
| Artikelnummer fabrikant | 121725 |
| EAN-code | 4015081195350 |
| Artikelklasse (ETIM) | Trip-blok voor vermogensschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKE |
| Type nummer | PKE-XTU-12 |
| Omschrijving | Thermischblok 3-12A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 3 - 12 A |
| Beginwaarde instelbereik onvertraagde kortsluitactivering | 46.5 A |
| Eindwaarde instelbereik onvertraagde kortsluitactivering | 186 A |
| Nom. continustroom Iu | 12 A |
| Aantal polen | 3 |
| Kortsluitactiveringsfunctie | Vertraagd |
| Type stuurspanning | Zelfverzorgd |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Met aardfoutbeveiliging | Nee |
| Uitvoering motorbeveiliging | Elektronische losser |
| Nom. (meet)schakelstroom | 12 A |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 690 - 690 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 690 - 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 690 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 64.2 mm |
| Diepte | 41.6 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,086 kg |
| Afmeting verpakking | 0,044 x 0,047 x 0,066 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 133,33 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
CAD object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Handleiding
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6b51/6b51a687ec4b033a59e432920930a474.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3c/3cc0/3cc0a9433442ac3a5f47a4d8b332beeb.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
CAD object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
CAD object
CAD object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
3D / BIM object
Handleiding
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6b/6b51/6b51a687ec4b033a59e432920930a474.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/3c/3cc0/3cc0a9433442ac3a5f47a4d8b332beeb.pdf
Artikel bevat 1 st