Eaton - Toebehoren/onderdelen voor UPS - Battery+ Product I
Brutoprijs
234,05
Eaton - Toebehoren/onderdelen voor UPS - Battery+ Product I
Ons artikelnummer
4183119
Artikelnummer fabrikant
68761SP
Type nummer
Battery+ Product I
EAN-code
3553340800382
Type toebehoren/onderdelen
Batterij/Accu
Hoogte
100 mm
Diepte
151 mm
Toebehoren
Nee
Breedte
130 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
68761SP Battery+ Product I BATTERIE PACK
Eaton Battery+ Distributed services voor batterijvervanging, 24 V, 2 x 12 V / 7 Ah, voor EX, 5S, Ellipse ECO, Ellipse PRO
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4183119 |
| Artikelnummer fabrikant | 68761SP |
| EAN-code | 3553340800382 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor UPS |
| Merk | Eaton |
| Serie | None |
| Type nummer | Battery+ Product I |
| Omschrijving | BATTERIE PACK |
| Land van Oorsprong | VN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Batterij/Accu |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 151 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Breedte | 130 mm |
| Onderdeel | Nee |
| Nom. stroom | 7 A |
| Nom. vermogen | 24 VA |
| Capaciteit | 7 Ah |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,153 x 0,132 x 0,102 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 234,05 per 1 st |
Downloads
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/7f/7fdd/7fddf91d2b653512ba6a4f98593bc49c.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a6/a697/a697d714c1c779e082098e9484a4d0ee.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a6/a66c/a66c9ad1bd2687f8c59c5bc7230a1fb9.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/85/8537/85376a7000f3f798556f6e3be8832412.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e6/e6a8/e6a8c834fa4f1640e1527c761aeb2333.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6d/6d39/6d3939b13be1e2d74f830167829fa9b7.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a6/a697/a697d714c1c779e082098e9484a4d0ee.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a6/a66c/a66c9ad1bd2687f8c59c5bc7230a1fb9.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/85/8537/85376a7000f3f798556f6e3be8832412.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/e6/e6a8/e6a8c834fa4f1640e1527c761aeb2333.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/6d/6d39/6d3939b13be1e2d74f830167829fa9b7.pdf
Artikel bevat 1 st