Eaton - Smeltpatroon (mes) - TRON FAST ACTING W/END TERMINALS CL
Brutoprijs
73,38
Eaton - Smeltpatroon (mes) - TRON FAST ACTING W/END TERMINALS CL
Ons artikelnummer
2545870
Artikelnummer fabrikant
JJN-50V
Type nummer
TRON FAST ACTING W/END TERMINALS CL
EAN-code
5027590222556
Nom. (meet)stroom
50 A
DIN-grootte
Overig
Nom. (meet)spanning
300 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
Overig
Uitvoering kenmelder
Geen
Productomschrijving
JJN-50V TRON FAST ACTING W/END TERMINALS CL Zekering, laagspanning, 50 A, AC 300 V, DC 160 V, 22.2 x 14.3, T, UL,
Eaton Bussmann Low Voltage UL TRON FAST ACTING W/END TERMINALS CLASS T Zekering, laagspanning, 50 A, AC 300 V, DC 160 V, 22.2 x 14.3, T, UL, zeer snel aansprekend
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2545870 |
| Artikelnummer fabrikant | JJN-50V |
| EAN-code | 5027590222556 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann Low Voltage N.American |
| Type nummer | TRON FAST ACTING W/END TERMINALS CL |
| Omschrijving | Zekering, laagspanning, 50 A, AC 300 V, DC 160 V, 22.2 x 14.3, T, UL, |
| Land van Oorsprong | MX |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 50 A |
| DIN-grootte | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 300 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | Overig |
| Uitvoering kenmelder | Geen |
| Spanningstype | AC/DC |
| Nom. afschakelvermogen | 200 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 206 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,181 kg |
| Afmeting verpakking | 0,002 x 0,002 x 0,002 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 73,38 per 1 st |
Artikel bevat 1 st