Eaton - Smeltpatroon (mes) - EATON 63Amp 400V AC GFF 1 NH FUSE
Brutoprijs
22,85
Eaton - Smeltpatroon (mes) - EATON 63Amp 400V AC GFF 1 NH FUSE
Ons artikelnummer
2543852
Artikelnummer fabrikant
63NHFF1BI-400
Type nummer
EATON 63Amp 400V AC GFF 1 NH FUSE
EAN-code
5027590485319
Nom. (meet)stroom
63 A
DIN-grootte
NH1
Nom. (meet)spanning
400 V
Uitvoering kenmelder
Combikenmelder
Spanningstype
AC
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
63NHFF1BI-400 EATON 63Amp 400V AC GFF 1 NH FUSE Zekering, laagspanning, 63 A, AC 400 V, NH1, gFF, IEC, dubbele melder,
Eaton Bussmann Low Voltage NH EATON 63Amp 400V AC GFF 1 NH FUSE Zekering, laagspanning, 63 A, AC 400 V, NH1, gFF, IEC, dubbele melder, geïsoleerde grepen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2543852 |
| Artikelnummer fabrikant | 63NHFF1BI-400 |
| EAN-code | 5027590485319 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann Low Voltage NH |
| Type nummer | EATON 63Amp 400V AC GFF 1 NH FUSE |
| Omschrijving | Zekering, laagspanning, 63 A, AC 400 V, NH1, gFF, IEC, dubbele melder, |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| DIN-grootte | NH1 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Spanningstype | AC |
| Nom. afschakelvermogen | 120 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Ja |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH1 |
| Nom. (meet)spanning AC | 400 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 7.1 W |
| Nom. schakelvermogen AC | 120 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 170 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 3 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,348 kg |
| Afmeting verpakking | 0,137 x 0,042 x 0,065 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,85 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Ander visueel element
CAD object
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/16/1668/1668271ab71ea8e31bf705f265c68f62.pdf
Verkoopbrochure
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Ander visueel element
CAD object
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/16/1668/1668271ab71ea8e31bf705f265c68f62.pdf
Verkoopbrochure
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=63NHFF1BI-400&locale=de_DE
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=63NHFF1BI-400&locale=en_GB
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=63NHFF1BI-400&locale=fr_FR
Deeplink
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=63NHFF1BI-400&locale=de_DE
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=63NHFF1BI-400&locale=en_GB
https://datasheet.eaton.com/datasheet.php?model=63NHFF1BI-400&locale=fr_FR
Deeplink
Deeplink
Artikel bevat 1 st