Eaton - Smeltpatroon (mes) - BUSS HIGH SPEED FUSE
Brutoprijs
266,22
Eaton - Smeltpatroon (mes) - BUSS HIGH SPEED FUSE
Ons artikelnummer
2545515
Artikelnummer fabrikant
FWP-250A
Type nummer
BUSS HIGH SPEED FUSE
EAN-code
51712150408
Nom. (meet)stroom
250 A
DIN-grootte
Overig
Nom. (meet)spanning
700 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
Overig
Uitvoering kenmelder
Geen
Productomschrijving
FWP-250A BUSS HIGH SPEED FUSE Zekering, hoge snelheid, 250 A, AC 700 V, DC 700 V, 200 kA, 51 x 130 m
Eaton Bussmann High Speed Round body BUSS HIGH SPEED FUSE Zekering, hoge snelheid, 250 A, AC 700 V, DC 700 V, 200 kA, 51 x 130 mm, UL
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2545515 |
| Artikelnummer fabrikant | FWP-250A |
| EAN-code | 51712150408 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann High Speed Round body |
| Type nummer | BUSS HIGH SPEED FUSE |
| Omschrijving | Zekering, hoge snelheid, 250 A, AC 700 V, DC 700 V, 200 kA, 51 x 130 m |
| Land van Oorsprong | MX |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 250 A |
| DIN-grootte | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 700 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | Overig |
| Uitvoering kenmelder | Geen |
| Spanningstype | AC/DC |
| Nom. afschakelvermogen | 200 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 46 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,771 kg |
| Afmeting verpakking | 0,063 x 0,076 x 0,139 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 266,22 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Verkoopbrochure
Handleiding
Handleiding
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Technische handleiding
Karakteristieken
Handleiding
Verkoopbrochure
Technische handleiding
Technische handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Handleiding
Handleiding
Verkoopbrochure
Handleiding
Handleiding
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Technische handleiding
Karakteristieken
Handleiding
Verkoopbrochure
Technische handleiding
Technische handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st