Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 6352253
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED
Brutoprijs 309,25
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 11430282
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 53288
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 1092772
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 2229596
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 6368688
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 6370427
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 6369899
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 6370526
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 6370324
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 11447694
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 11472732
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 11482681
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 11473885
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 11467550
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 12388302
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 17982407
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 17987300
Eaton - Signaalzuil compleet - SL7-100-L-RYG-24LED 171425 17984070
Type nummer
SL7-100-L-RYG-24LED
EAN-code
Aantal signaalzuilelementen
3
Flitslicht
Nee
Continu licht
Ja
Zwaailicht
Nee
Breedte
73 mm
309,25
Brutoprijs 309,25
In stock green icon Op voorraad: 12
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
171425 SL7-100-L-RYG-24LED Complete module,Rood,Geel,Groen
Complete apparatuur, rood-geel-groen, LED, 24 V AC/DC, inclusief voet 100mm
EAN-code 4015081677573
Artikelklasse (ETIM) Signaalzuil compleet
Merk Eaton
Serie SL7
Type nummer SL7-100-L-RYG-24LED
Omschrijving Complete module,Rood,Geel,Groen
Land van Oorsprong AT
Technisch
Aantal signaalzuilelementen 3
Flitslicht Nee
Continu licht Ja
Zwaailicht Nee
Breedte 73 mm
Functie akoestisch Nee
Type stuurspanning AC/DC
Beschermingsgraad (IP) IP66
Nom. spanning Ue 24 - 24 V
Buitendiameter 73 mm
Hoogte 373 mm
Diepte 73 mm
Beschermingsgraad (NEMA) 4X, 13
Spanningstype van de bedrijfsspanning AC/DC
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 21.6 - 26.4 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 21.6 - 26.4 V
Bedrijfsspanning bij DC 21.6 - 26.4 V